Zarabiaj z Vivusem!

Zainteresowanie tak zwanymi chwilówkami przez Internet, bije rekordy popularności. Sięgamy po nie, ponieważ łatwo je otrzymać. Firmy oferujące je, nie wymagają od nas stosu dokumentów czy potwierdzeń. Niektóre – jak na przykład Vivus – mają też dla swoich Klientów różne interesujące propozycje. Zobacz, na czym polega program bonusowy od Vivusa.
Bonus od Vivusa
Firmy udzielające tak zwanych chwilówek przez Internet, zmuszone są do walki z konkurencją. Vivus przyjął strategię, która pozwala Klientom zdobyć w prosty sposób dodatkowe środki. Muszą oni jedynie zachęcić swoich znajomych do skorzystania z oferty pożyczkowej. Za każdego Klienta, który zdecyduje się na zaciągnięcie pożyczki oraz otrzyma pozytywną decyzję, osoba polecająca otrzymuje 30zł.

Źródło: vivus.pl

Źródło: vivus.pl

Jakie warunki trzeba spełnić?
Aby przystąpić do programu, musimy być oczywiście Klientami Vivusa. Najlepiej z pozytywną historią pożyczek. Kolejne kroki, jakie musimy wykonać, by móc otrzymać nagrodę pieniężną to:
1. Logujemy się do systemu;
2. Ze swojego profilu wysyłamy zaproszenie e-mail lub SMS do znajomego/znajomych;
3. Czekamy, aż znajomy/znajomi potwierdzą swoje dane oraz otrzymają pozytywną decyzję kredytową.
4. Otrzymujemy na nasze konto 30zł lub jego wielokrotność adekwatną do liczby osób, które zostały Klientami Vivusa.

Czy warto zainteresować się tym programem? Oczywiście, że tak. Dzięki niemu nie tylko wpadnie nam kilka dodatkowych złotówek. Staniemy się dla Vivusa jeszcze bardziej lojalnymi Klientami. Będziemy mogli też wcielić się w rolę wiarygodnego „doradcy finansowego”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *