Wygrywaj z Vivusem

Chwilówki przez Internet to modna i bardzo wygodna forma pożyczania niewielkich kwot pieniędzy. Niektórzy pożyczkodawcy – bardziej niż inni – dbają przy okazji o realne potrzeby swoich klientów. Poznaj jedną z ciekawszych ofert, którą ma dla swoich klientów Vivus.

Żeby pożyczało się przyjemniej

Wzięcie pożyczki to dla wielu osób smutna konieczność. Bez niej jednak niemożliwym staje się realizacja – niekiedy bardzo ważnych – zadań czy celów. Dlatego też, niektórzy z pożyczkodawców starają się na swój sposób „uprzyjemnić” klientom tą przykrą konieczność, otwierając się jednokrotnie na ich realne potrzebny. Taką strategię zastosował między innymi Vivus –7800546366_89acbc0b4d_o jedna z bardziej popularnych – w ostatnim czasie – chwilówek na rynku. Vivus doskonale wie, że w każdym drzemie ukryty zwycięzca. Wie również, że klient lubi dostawać „coś cennego” w zamian za okazane zaufanie. Stąd też pomysł na ciekawą ofertę, jaką jest Loteria Okazji. Biorąc w niej udział można wylosować jedną z dwóch nagród. Pierwsza – to spłata całej pożyczki. Losowanie tej nagrody odbywa się codziennie. Druga to wygrana pieniężna w kwocie 10 000 zł. Tutaj losowanie powtarzane jest, co 10 dni. Aby mieć szansę na wygraną, należy zaciągnąć pożyczkę w kwocie od 500zł wzwyż w okresie od 2 stycznia do 2 marca b.r.. Liczba losów przypadających na jedną osobę uzależniona jest od kwoty zaciągniętej pożyczki. Zgodnie z regulaminem na każde 500zł przypada jeden los. W ten sposób zwiększają się szanse na wygraną, o której zwycięzca zostaje poinformowany telefonicznie i drogą elektroniczną.

Oferta, o jakiej mowa wygląda dość kusząco i ciekawie. Warto z niej skorzystać, chociażby, dlatego, aby dać sobie szansę na poprawienie własnej sytuacji finansowej. Przypomnijmy, że to nie jedyna taka atrakcyjna oferta od tego pożyczkodawcy. Zainteresowanych odsyłam do artykułu bonus od Vivusa, który wciąż jest aktualną usługą dodatkową.

Szczegóły: https://www.vivus.pl/loteria-okazji-vivus-pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *