Wonga

wonga logoFirma Wonga (www.wonga.pl) specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek online. W bieżącej ofercie są szybkie kredyty w wysokości od 50 do 3000 złotych, chociaż dla nowego klienta maksymalna kwota, o jaką może wnioskować, wynosi 1500 złotych, a całkowity koszt tej pierwszej chwilówki, niezależnie od kwoty, wynosi 10 złotych. Wyższe kwoty stają się dostępne dla klienta w miarę terminowej regulacji kolejnych zobowiązań. Wonga ma także program lojalnościowy dla stałych klientów, promujący terminowe spłaty i zapewniający obniżki kosztów kolejnych zaciąganych chwilówek.

wonga grafikaPod względem okresu kredytowania Wonga wypada całkiem dobrze na tle konkurencji, ponieważ oferuje terminy od 1 do 60 dni, z możliwością dodatkowego przedłużenia spłaty – taka opcja jest dostępna dla klientów, którzy zgłoszą wniosek o prolongatę (można to zrobić najwcześniej na 7 dni przed datą wymagalności raty, jednak nie później niż w dniu terminu spłaty), opłacą prowizję i określą nowy termin spłaty na okres nie późniejszy niż 30 dni od poprzedniego dnia wymagalności.

wonga grafika 2Szybkie kredyty w Wonga są dostępne dla osób o polskim obywatelstwie, posiadających konto bankowe i nie figurujących na liście niesolidnych dłużników, które wypełnią wniosek kredytowy online, podając dane z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz podstawowe informacje o zatrudnieniu (Wonga nie wymaga żadnych poświadczeń wysokości osiąganych dochodów). Na decyzję czeka się zwykle około kilku minut (w przypadku wniosków złożonych pomiędzy 7:00 a 22:00), choć może się zdarzyć, że informację o przyznaniu pożyczki klient otrzyma dopiero następnego dnia do godziny 8:00 rano.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *