Viasms

viasms logoKlienci firmy Viasms (www.viasms.pl) mają możliwość wnioskować o szybką pożyczkę internetową na kwotę od 100 do 3000 złotych. Dla nowych klientów Viasms ma ofertę promocyjną, polegającą na braku opłat przy kredycie do 1000 złotych. Podobnie jak w innych firmach, tak i tutaj stali klienci w miarę terminowego wywiązywania się z regulacji kolejnych chwilówek uzyskują dostęp do coraz wyższych limitów maksymalnych – o 3000 złotych można wnioskować po spłacie czwartej pożyczki.

viasms grafika 4Viasms oferuje również elastyczny termin spłaty (klient wybiera dowolny okres z zakresu 1-30 dni), a jeżeli nie będzie w stanie uregulować zobowiązania terminowo, ma możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 albo 30 dni za dodatkową opłatą (zależną od wysokości zaciągniętej chwilówki i od długości prolongaty). Prolongować spłatę można nieograniczoną ilość razy, ale opłata za przedłużenie musi zostać uregulowana z góry.

viasms grafika 3Rejestracja na stronie www.viasms.pl wymaga danych z dowodu osobistego oraz posiadania telefonu komórkowego, natomiast pozostałe wymogi obejmują: polskie obywatelstwo, wiek od 20 do 65 lat, własne konto bankowe, źródło stałego dochodu, jak również pozytywna historia kredytowa (klienci są weryfikowani pod tym kątem między innymi w KRD).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *