Tanie, ale udane prezenty walentynkowe

Już niebawem – czyli 14 lutego – większość z nas będzie obchodziła Święto Zakochanych. To z kolei wiąże się z wydatkami na „miłosny” prezent dla swojej drugiej połówki. Podpowiadamy, jak pokazać drugiej stronie, że ją kochamy nie tracąc przy tym całego majątku.

Własnoręcznie wykonany upominek

heart-1280550_960_720

Nic tak nie zbliża partnerów, niż świadomość, że druga strona poświęciła trochę czasu na samodzielne przygotowanie prezentu. Pomysłów jest naprawdę wiele. Począwszy od kartki z życzeniami, poprzez albumy czy ramki z Waszymi zdjęciami. Jeśli posiadacie talent do rysowania, możecie podarować drugiej połówce oprawioną pracę przedstawiającą Waszą parę lub miejsce, w którym się spotkaliście po raz pierwszy. Emocje i zadowolenie – gwarantowane!

Samodzielnie przygotowana kolacja

cookies-2000136_960_720

To nie tylko sygnał, że druga strona rzeczywiście się stara, by tego wieczoru było naprawdę przyjemnie. To również okazja do przetestowania, na ile nasz partner czy partnerka, zna nasze upodobania kulinarne. Co przygotować na taką kolację walentynkową? Klasyk to makaron z sosem i serem lub pizza w kształcie serca – koniecznie z ulubionymi dodatkami i szczyptą bazylii lub lubczyku, które od zamierzchłych czasów traktowane były, jako przyprawy rozpalające miłość i zapewniające szczęście w związku. Równie ciekawie będą prezentowały się naleśniki z cynamonem. Ta przyprawa nie tylko rozgrzewa i wprawia w dobry nastrój, ale również działa pobudzająco na zmysły.

Wspólne gotowanie

valentines-day-background-1956849_960_720

Dużo wspólnej przyjemności sprawi Wam na pewno wspólne gotowanie. Tym bardziej, że pomysłodawca może mieć na sobie kuszący strój lub zaproponować drugiej stronie przebranie się …jedynie w fartuszki kuchenne. Oczywiście ta druga opcja pasuje jedynie do par, które naprawdę dobrze się znają.

Romantyczny spacer/przejażdżka lub wycieczka

Świetnym pomysłem na atrakcyjne i tanie Walentynki, jest spędzenie ich w miejscu, gdzie spotkaliście się po raz pierwszy. Gdy już tam dotrzecie, możecie wręczyć drugiej połówce kwiatka oraz kartkę z życzeniami. Zwieńczeniem wieczoru może być domowa kolacja na słodko lub ostro 🙂 – o jej charakterze musicie zadecydować sami.

Voucher na lokalne atrakcje

Taki prezent to doskonały sposób, by pokazać drugiej stronie, jak dobrze znamy jej pragnienia czy marzenia. Aby zaoszczędzić, warto przejrzeć strony umożliwiające tzw. grupowe zakupy.

Niewielki osobisty gadżet

love-1138823_960_720

Na przykład imienna lub “miłosna” przywieszka do kluczy lub bransoletka z zawieszką, na której znajdzie się imię ukochanej osoby. Tego typu rzeczy nie są zbyt drogie, a z czasem potrafią nabrać bardzo sentymentalnego charakteru. Druga strona może je też traktować, jak swego rodzaju talizman.

Jak więc widzicie, prezenty walentynkowe wcale nie muszą być drogie. Musicie zatroszczyć się jednak o pełną ciepła i romantyzmu atmosferę w chwili, gdy będziecie je wręczać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *