Szybka gotówka na „dodatkowe” wakacje

Jesteś właśnie na etapie „zrzucania” zdjęć czy filmów z niedawnego urlopu do komputera. Z nostalgią wspominasz te dni i chwile, gdy rozkoszowałeś się wolnością i brakiem obowiązków. Otwierasz mejla, a tam … propozycja dwudniowej weekendowej wycieczki po wyspach greckich. Jednak stan finansów nie pozwala na wyjazd, a czasu na podjęcie decyzji niewiele. Zdradzamy przepis na szybki zastrzyk gotówki.

Czy w ogóle warto interesować się ofertami typu last minute?

Propozycje wycieczek, o jakich mówimy w tym artykule, figurują w biurach podróży, jako tzw. oferty last minute. Dotyczą one bardzo zróżnicowanych obszarów. Zazwyczaj dotyczą kilkudniowego pobytu. Często są to wyjazdy tematyczne oraz typowe wycieczki objazdowe. Nie możemy wybierać miejsca noclegowego, ani terminu – są one podstawowym elementem oferty. Czy to opcja dla każdego? Jeśli lubimy spontaniczne wypady, możemy wyjechać z dnia na dzień lub cechuje nas otwartość na nowe rzeczy i kolekcjonujemy ciekawe doznania, tego typu wyjazd z pewnością jest czymś, co warto przetestować. Odradzamy je osobom, które lubią planować, decydować o sobie i są przy tym bardzo zorganizowane.

Skąd wziąć pieniądze na podróż?

Dodatkowe wakacje, nawet tak całkowicie spontaniczne to oczywisty dodatkowy zastrzyk energii. Sposób na to, by jeszcze przez chwilę dać mózgowi odpocząć i przygotować go na dalsze wyzwania. To wreszcie okazja, aby zobaczyć coś naprawdę ciekawego lub dotrzeć do miejsc, których normalnie nigdy byśmy nie odwiedzili, bo to strata czasu bądź brak wiedzy, jak tam dotrzeć. Biura podróży często bazują właśnie na takich atrakcjach, wiedząc, że większości z nas trudno będzie się im oprzeć, mimo – nawet całkiem niedawnego – powrotu z urlopu. Nierzadko jedyną przeszkodą, jaka może się wtedy pojawić, jest pusty portfel. Jeżeli pomimo tego, wygra w nas chęć zafundowania sobie dodatkowych wakacji, możemy poszukać sposobów na szybkie zdobycie dodatkowych środków. Wśród najbardziej popularnych rozwiązań, pierwsze miejsce zajmuje szybka pożyczka przez internet. Dlaczego? Przede wszystkim zapewnia nam dyskrecję. Aby ją zaciągnąć, nie potrzebujemy zgody współmałżonka czy osoby, która będzie naszym żyrantem. Po drugie nie musimy martwić się o to, czy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Szybkie pożyczki online cechuje niemal 100% przyznawalność. W tym sektorze zdarzają się i takie firmy, które dają szansę osobom ze złą historią kredytową. Ich znalezienie ułatwia internet. Po trzecie przy odrobinie szczęścia, możemy znaleźć taką ofertę pożyczkową, która zadba o nasze finanse, pozwalając na oddanie dokładnie takiej kwoty, jaką pożyczyliśmy. Należy ich szukać pod szyldem „pożyczki za zero złotych”. Warto przy tym nadmienić, że nasza internetowa szybka pożyczka wpływa na konto, jakie wskażemy we wniosku nierzadko tego samego dnia, w którym złożyliśmy wniosek. Dla niektórych istotną zaletę może też stanowić fakt, że zwracamy ją jednorazowo i tą samą drogą. Jeśli chcecie poznać więcej zalet pożyczek uzyskiwanych tą drogą, zajrzyjcie TUTAJ. Czy prócz pożyczki, istnieją jeszcze jakieś alternatywy? Oczywiście. Możemy na przykład odwiedzić lombard. Muszą to być jednak naprawdę cenne przedmioty, zwłaszcza że nie mamy co liczyć na równowartość naszego zastawu. Kolejna opcja to szybka sprzedaż wartościowszych rzeczy przez internet. Minusem tego rozwiązania jest czas, którego na rezerwację wyjazdu mamy zazwyczaj dość mało. Musimy też liczyć się z nieuczciwymi nabywcami, o jakich teraz nietrudno.

Podsumujmy. Jeśli decydujemy się na spontaniczne dodatkowe wakacje – nawet takie kilkudniowe – a do wypłaty jeszcze daleko, postawmy na komfortową i szybką pożyczkę online. Przy odrobinie szczęścia, możemy załapać się na ofertę bez dodatkowych kosztów. Pamiętajmy, że odrobina relaksu należy się każdemu, tym bardziej, iż istnieje teza, według której Polacy nie potrafią prawdziwie wypoczywać, warto opanować tą zdolność…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *