Święto Matki w wielkim stylu

Już niedługo 26 maja. Każdy wie co oznacza ta data, ale nie każdy ma pomysł i środki na to, aby uczcić ją w odpowiedni sposób. Podpowiem Wam, jak ja rozwiązałem ten problem i kto mi w tym pomógł.

Święto… z pomysłem
Moja mama to już wiekowa kobieta. Chciałem jej się odwdzięczyć za wszystko co dla mnie zrobiła przez te wszystkie lata, a było tego sporo. Mama pomogła mi w rozkręceniu własnej firmy. Oddała swoje oszczędności na wycieczkę marzeń, bym ja mógł zrealizować swoje. Czas wreszcie, by się odwdzięczyć w najlepszy z możliwych sposobów. Wpadłem na to, aby wysłać moją mamę na kilkudniową wycieczkę do Gruzji. To właśnie tam planowała kiedyś wyjechać, ale na przeszkodzie stanąłem ja – jej zrozpaczony i zrezygnowany syn z workiem pomysłów w ręku, ale z zerem na koncie, które niestety skutecznie hamowało ich wcielenie w życie. Chcąc się odwdzięczyć za to poświęcenie, mój wybór padł na wycieczkę objazdową, z noclegiem i niezbędnymi przejazdami. Na dodatek z noclegiem w naprawdę fajnym hotelu plus dodatkowe usługi jak na przykład masaż relaksacyjny oraz ciekawie zorganizowany czas wolny.

afterglow-288913_640

Wycieczka marzeń to najlepszy prezent dla Waszej mamy, nawet jeśli potrzebny będzie na to dodatkowy zastrzyk gotówki. (reverent_pixabay.com)

I to wszystko za niecałe 1500zł. Taką ofertę znalazłem na jednej ze stron biur podróży, które specjalizuje się nie tylko w wycieczkach objazdowych, ale również w wyjazdach dla seniorów. Miałem więc pewność, że mama nie tylko tam wypocznie, ale również nawiąże jakieś nowe znajomości. I gdy już miałem rezerwować wyjazd, zapaliła mi się czerwona lampka, że przecież niedawno musiałem naprawić samochód oraz kupiłem nową zmywarkę, a moje konto znowu świeci pustką. Co zrobiłem? Oczywiście sięgnąłem po pogotowie finansowe, dzięki któremu tego samego dnia, mogłem opłacić wyjazd mojej mamy. Jutro wręczę jej voucher i życzenia, bo termin wyjazdu wypada właśnie na 26 maja :).
Jeśli nie wiecie, co kupić Waszej rodzicielce, zanim wręczycie jej kolejne kwiaty i “pyszne” czekoladki, pomyślcie przez chwilę, czy nie marzyła o wakacjach i wypoczynku i zaskoczcie ją miło. Nawet jeśli konieczna będzie pożyczka, zdecydujcie się na nią. Uśmiech Waszej Mamy – bezcenny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *