Pożyczka mobilna – nowość od Vivusa

Firmy pożyczkowe coraz częściej starają się wychodzić na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Stąd też prócz atrakcyjnych bonusów, często sięgają po bardziej praktyczne narzędzia czy rozwiązania. Zobacz, jaką nowość oferuje Vivus – najbardziej popularna obecnie firma pożyczek pozabankowych.

Mobilne życie = wygodne życie
Usługi tak zwane mobilne znajdują coraz więcej zainteresowanych. Przyczyna jest prosta. Uwielbiamy, jak coś jest wygodne i nie trzeba się nad tym zbytnio trudzić. Mobilne aplikacje ułatwiające nam codzienność, to standard. Szczególnie, że coraz więcej osób zaopatruje się chętnie w gadżety i akcesoria ze stałym dostępem do Internetu. Dzięki temu, bez względu na to czy siedzimy z kawą przy biurku, na słonecznej werandzie czy w poczekalni u lekarza, nic z tego, co sprawia nam przyjemność nas nie ominie. Teraz w ten sam sposób, możemy również wziąć kredyt. Taką możliwość daje nam między innymi Vivus – lider wśród pożyczkodawców pozabankowych.

office-336368_640

Teraz pożyczanie od Vivusa możliwe również poprzez urządzenia mobilne – nadal za darmo i nadal bez zbędnych romalności. (Unsplash_pixabay.com)

Mobilna pożyczka od Vivusa pozwala nam zaciągnąć kredyt w dowolnym miejscu, na dowolny cel i o wybranej poprzez tablet lub smartfona. Usługa nie przybrała postaci osobnej – obciążającej bądź co bądź pamięć naszego urządzenia – aplikacji, a jedynie formę strony internetowej przystosowanej do wielkości naszych wyświetlaczy. Do tej pory, było to możliwe jedynie za pomocą komputera lub laptopa. Dodatkowym ułatwieniem jest tu możliwość zalogowania do systemu przez konto na Facebooku. Sporym plusem tego rozwiązania, stało się również zastosowanie systemu expressowych przelewów tzw. pay by link.
Cała procedura trwa niewiele dłużej, niż w przypadku tradycyjnego sposobu składania wniosku o pożyczkę. I chociaż może wydawać się trochę skomplikowana, to i tak trafia w potrzeby klientów lubujących się w elektronicznych urządzeniach przenośnych. Podkreślmy przy tym, że Vivus nadal oferuje swoim pierwszym klientom kredyt bez kosztów dodatkowych czyli oddajemy tyle ile pożyczamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *