Pożyczka bez zobowiązań

Zapewne większość z Was – podobnie jak ja – nie lubi, gdy jego szczęście lub realizacja marzeń zależy od czyjejś zgody. A tym bardziej,  jeśli na taką zgodę trzeba czekać wyjątkowo długo. Tak niestety się dzieje, w momencie, gdy brakuje nam wolnych środków i pozostaje nam pożyczka bankowa.  Ale istnieje o wiele wygodniejsze rozwiązanie…

Bankowe ograniczenia nie do przeskoczenia

Nie da się nie zauważyć, że banki  coraz częściej zabiegają o swojego klienta, mamiąc go super atrakcyjnymi kredytami. Pobieżnie zapoznając się z daną ofertą, już oczyma wyobraźni widzimy nasz cel, a raczej jego realizację. W efekcie okazuje się, że potrzebne są nam różnego rodzaju dokumenty: zaświadczenia, potwierdzenia, a na decyzję trzeba czekać co najmniej kilka dni. Poza tym bank, dokładnie prześwietli naszą sytuację materialną – z codziennymi wydatkami włącznie. Często musimy też wskazać cel kredytu, co dla wielu z nas może okazać się dość krępujące. Takie warunki okazują się dla większości z nas nie do przeskoczenia. Gdy dodamy do tego, wieloletni związek z bankiem, okazuje się, że nasze marzenia muszą poczekać jeszcze długo na swoją realizację.

Polak Lubi Swobodę

Aby uniknąć takiej przykrej sytuacji, wystarczy sięgnąć po narzędzie, jakim jest chwilówka przez internet. Złożenie wniosku trwa kilka minut, a oczekiwanie na decyzję, to właściwie czysta formalność. Niepotrzebne są też żadne deklaracje na co przeznaczymy dane środki, ani dodatkowe dokumenty.  Wystarczy własny dowód, konto osobiste oraz źródło dochodu. I co najważniejsze: w przeciwieństwie do kredytu bankowego, nie wiążemy się z kredytodawcą na dłużej niż 30 dni. Poza tym, kwotę pożyczki spłacamy jednorazowo, co też ma swoje plusy, bo nie musimy martwić się, by pamiętać o miesięcznych ratach. W razie kłopotów możemy przedłużyć okres spłaty o tydzień czy dwa. Niektóre firmy pożyczkowe, dają nam też możliwość spłacenia kredytu, bez dodatkowych obciążeń finansowych. Oznacza to w praktyce, że oddajemy dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. Takie rozwiązanie oferuje swoim pierwszym klientom m.in. VIVUS – lider na rynku chwilówek.

Reasumując, Polak znacznie bardziej woli narzędzie, jakim jest pożyczka bez zobowiązań, niż wieloletnią umowę z bankiem. Tym bardziej, że sama procedura składnia wniosku, nie wymaga od niego większego zaangażowania, ani ujawnienia prywatnych celów. Zanim jednak wybierzemy naszego przyszłego kredytodawcę, dokładnie zapoznajmy się z tym, co ma nam do zaoferowania. Warto też prześwietlić, jakie zalety i wady firm pożyczkowych, wymieniają między sobą ich klienci.Takie poznanie komentarzy, może znacznie ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji, jak i uchronić nas przed ewentualnym błędem.

źrodło zdj. głównego: andresantanams_pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *