Niezbędnik pożyczkobiorcy –potrzebne dokumenty

Dziś, aby otrzymać pożyczkę nie musimy wychodzić z domu ani nawet na dłużej przerywać wykonywanej w danej chwili czynności. Wystarczy zaledwie kilka minut, by złożyć wniosek przez Internet. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na przelew. Nie musimy się również martwić o dostarczenie odpowiednich dokumentów. Wiele firm pożyczkowych, po prostu ich od nas nie wymaga. Czy oznacza to, że w ogóle ich nie potrzebujemy?

Dlonie-na-Klawiaturze-medium#1007

Źródło: fotoomnia.pl

Szybko, tanio, wygodnie
Chwilówka przez Internet to obecnie najpowszechniejsza i najszybsza forma pozyskania dodatkowych środków na realizację swoich planów czy zamierzeń. Firmy, które ich udzielają, starają się zapewnić swoim klientom maksimum wygody. Te „starania” widoczne są już w trakcie składania wniosku. Dlatego też, aby móc się starać o taką pożyczkę, nie potrzebne są nam żadne zaświadczenia z pracy czy o otrzymywanych dochodach. Potrzebny jest nam jedynie… ważny dowód osobisty. Musimy ponadto posiadać własne konto bankowe, a w wypełnianym wniosku wskazać źródło otrzymywanych dochodów.

Zamiast podsumowania
Większość firm pożyczkowych – jak na przykład VIVUS – nie sprawdza czy nasze nazwisko widnieje w spisie KRD, dzięki czemu nasze szanse na otrzymanie pieniędzy tą drogą, znacznie wzrastają. Skraca się też czas oczekiwania na odpowiedź. Nie musimy też wykazywać źródła dochodów, ani przekazywać potwierdzenia pisemnego. Tym samym nasza pożyczka staje się bardziej „anonimowa”, a my nie musimy obawiać się telefonu z firmy pożyczkowej, która będzie wypytywała o nas naszego pracodawcę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *