Majówkowy zawrót głowy

Chcesz rozpocząć sezon na majówki w dobrym stylu? Planujesz wspólne wyjścia czy spotkania ze znajomymi, ale boisz się czy Twój portfel to wytrzyma? Podpowiadamy skąd wziąć szybkie pieniądze na majówkę.

Pożyczka prywatna

czyli od rodziny lub znajomych. Takie rozwiązanie ma jednak swoje minusy. Po pierwsze – musisz zdradzić konkretnie cel, na jaki potrzebujesz danej kwoty. Jeśli wymyślisz trudną sytuację materialną, licz się z tym, że pożyczkodawca może odkryć prawdę. Po drugie – dobrze byłoby oddać pieniądze zgodnie z terminem zobowiązania się do zwrotu. Co prawda znajomi czy rodzina nie obarczą Cię odsetkami za zwłokę, ale będziesz już na straconej pozycji, jeśli nie dotrzymasz terminu. Po trzecie – to dość krępująca sytuacja, zwłaszcza jeśli potrzebujesz tych pieniędzy na urządzenie większej imprezy z udziałem pożyczkodawców. Z drugiej zaś strony nie bardzo wypada pominąć ich zaproszenia.

Zrzutka

To już bardziej wygodna forma zdobycia środków na majówkową zabawę. Nie musicie przy tym umawiać się na konkretną kwotę. Możecie poprosić, by każdy z uczestników zdeklarował się co do tego, jakie produkty jest w stanie przynieść ze sobą. Jeśli planujecie wspólny wyjazd, to zrzutka na benzynę lub wykupienie grupowego noclegu czy uczestnictwa w miejscowych atrakcjach, także pomoże ratować Twój portfel.

Pieniądze z internetu

…czyli pożyczki pozabankowe. Obecnie jedna z bardziej popularnych form zdobywania dodatkowych środków na różne cele. Zalety tego rozwiązania to:

  • brak określonego celu na jaki potrzebna Ci gotówka;
  • sam decydujesz o najdogodniejszym momencie zwrotu środków;
  • niepotrzebne są dodatkowe dokumenty;
  • decyzję o przyznaniu poznajesz w dniu złożenia wniosku;
  • pieniądze mogą być na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia.

Co bardzo ważne, możesz też skorzystać z majówkowych promocji, co na przykład pozwoli Ci na dodatkowy miesiąc na spłatę. Możesz też spotkać się z ofertą, która polega na tym, że oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyłeś.

Jednym słowem, możesz zaszaleć w maju nie mając nawet grosza przy duszy na związane z jego organizacją czynności. Wystarczy, że wybierzesz jedną z ofert pożyczkowych pozabankowych. Tym bardziej, że zawsze możesz w dowolnym momencie przedłużyć czas niezbędny Ci na zwrot zaciągniętego zobowiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *