Lojalność nagrodzona

Potrzeba zaciągnięcia ekspresowej pożyczki, może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Warto wtedy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, z którymi mieliśmy wcześniej do czynienia. Jakie zalety wiążą się z taką decyzją?

Obustronne zaufanie

Gdy kolejny raz stajemy przed koniecznością zaciągnięcia pożyczki, nie warto tracić czasu na poszukiwanie nowego kredytodawcy. O wiele rozsądniejsze wyjście, to skorzystanie z oferty firmy, z którą mieliśmy wcześniej do czynienia. Taka decyzja ma wiele zalet, a najważniejszą z nich jest obustronne zaufanie. Pożyczkodawca z góry wie, że jesteśmy solidnymi kredytobiorcami. My z kolei doskonale wiemy, jaki poziom uczciwości gwarantuje nasz pożyczkodawca. Wiemy też, czego możemy się po nim spodziewać.

Dużo większy limit

Obustronne zaufanie to nie jedyna korzyść, jaką daje nam związanie z jednym i tym samym kredytodawcą po raz kolejny. Otóż niektóre firmy nagradzają lojalność swoich klientów, podnosząc znacznie limit pożyczki, o jaką ci, mogą się ubiegać. Taką strategię oferuje m.in. pożyczka VIVUS. Tutaj z każdą kolejną pożyczką kwota kredytu wzrasta o 1000zł. Maksymalnie można zaciągnąć zobowiązanie w kwocie 4000zł.

Programy lojalnościowe

Warto też nadmienić, że kolejne pożyczki zaciągane w tej samej firmie, to zaproszenie do atrakcyjnych programów lojalnościowych. Dzięki nim można dodatkowo zarobić kilka złotych. Taką szansę daje między innymi VIVUS. Program lojalnościowy polega na polecaniu kredytodawcy innym osobom. Jeśli kredyt zostanie im przyznany, otrzymujemy 30zł – szczegóły tutaj https://www.vivus.pl/bonus/.

Jednym słowem – związanie się z jednym kredytodawcą i korzystanie z jego usług, gdy zajdzie taka konieczność, to liczne korzyści. I chociaż nie wszystkie one znajdują swój przelicznik złotówkowy, to i tak stanowią spore uproszczenie oraz pozwalają zaoszczędzić sporo czasu.

*fot.:InspiredImages_pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *