Łatwy kredyt

latwy kredyt LogoFirma Łatwy Kredyt (www.latwykredyt.pl) na polskim rynku chwilówek znalazła się relatywnie niedawno, bo dopiero w roku 2012, a jej oferta (choć generalnie zbliżona do szybkich pożyczek online proponowanych przez konkurencję), w niektórych aspektach dość znacząco różni się od tego, co zwykło się uznawać na standard. Dla przykładu zakres kwot możliwych do uzyskania jest dość typowy: od 100 do 3000 złotych, raczej standardowe jest też ograniczenie limitu maksymalnego dla nowych klientów do 1000 złotych. Jednak już po terminowym wywiązaniu się z warunków pierwszej umowy klient może wnioskować o 3000 złotych.

latwy kredyt grafika 1Pod względem okresu kredytowania klient ma do wyboru dowolny termin w zakresie 15-30 dni, ale istnieje też opcja przedłużenia spłaty o 7, 14 lub 30 dni w przypadku problemów z terminowością – wymagana jest do tego wpłata prowizji w odpowiedniej wysokości. Łatwy Kredyt nie wyznacza limitu przedłużeń, co nie jest powszechną praktyką.

latwy kredyt grafika 2Poza rejestracją na stronie internetowej pożyczkodawcy wymagane od klienta jest także podanie we wniosku danych z dowodu osobistego, numeru telefonu komórkowego, numeru rachunku bankowego oraz posiadanie polskiego obywatelstwa, wiek pomiędzy 21 a 65 lat i pozytywna weryfikacja w BIK. Uzyskana pożyczka (decyzję klient otrzymuje SMS-em na swoją komórkę) przelewana jest na konto klienta nie później niż 30 minut od akceptacji wniosku kredytowego, jeśli konto klienta znajduje się w jednym z banków wyszczególnionych na stronie pożyczkodawcy jako preferowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *