Kursy walut na smartwatcha

Interesujecie się aktualnymi kursami walut? Lubicie przy tym inteligentne gadżety? Od teraz możecie łączyć obydwa zainteresowania. W jaki sposób?

Inteligentne rozwiązania sprzyjają przedsiębiorczym

Elektroniczne gadżety ułatwiające nam i umilające codzienne zadania, zyskują coraz bardziej na zainteresowaniu. Głównie dlatego, że ich obsługa nie wymaga od nas specjalnego zaangażowania. Po smartfonach, przypominających mini-komputery mieszczące się w kieszeni spodni, przyszła kolej na smartwatche czyli inteligentne zegarki skomunikowane z naszymi smartfonami. W zależności od danego modelu, możemy za pomocą smartwatcha słuchać muzyki, odczytać wiadomości, zobaczyć kto do nas dzwonił czy mierzyć swoje postępy w uprawianiu różnych dyscyplin sportowych.  Ale to nie wszystko. Otóż dzięki pomysłowości jednego z popularnych serwisów wymiany walut Cinkciarz.pl, nasz smartwatch ma szansę zmienić się w bardzo przydatne urządzenie biznesowe, głownie dla osób zainteresowanych zmianami na rynku wymiany  walut. Serwis udostępnił bowiem specjalną aplikację, która umożliwia bieżące śledzenie kursu trzech dowolnie wybranych walut. Aplikacja aktualizuje dane co godzinę, wysyłając je do zegarka i powiadamiając użytkownika. Poza tym, użytkownicy mogą też sami aktualizować te informacje, wprost z poziomu swojego zegarka.

Aby aplikacja zadziałała, należy posiadać system Android Wear. Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play.

Osobiście uważam, że to doskonałe i bardzo praktyczne rozwiązanie. Jest to również dowód na to, że inteligentne rozwiązania służą już nie tylko rozrywce, ale również ułatwiają nam pracę czy zarządzanie własnym biznesem.

źródło zdj. gł.: Kārlis Dambrāns_fickr.com
inspiracja: prnews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *