Konkursowy Grudzień od …

Lubicie dostawać prezenty? A wygrywać nagrody? Ja też. A wiecie, że jeden z pożyczkodawców połączył obydwa te elementy i zaprasza do udziału w prostym konkursie. Jakie są jego zasady i kto stoi za tym projektem?

 Świąteczne konkursy są trendy
Konkursy świąteczne to jeden z przyjemniejszych elementów, jakie potrafią uprzyjemnić czas przygotowań bożonarodzeniowych. Nic więc dziwnego, że wiele firm sięga po to narzędzie. W ten sposób daje znać, że interesują ich również potrzeby potencjalnych klientów, a jak wiadomo potrzeba wygrania cennej nagrody, towarzyszy większości z nas. Nie każdy konkurs jest jednak tak samo atrakcyjny. Najbardziej interesujące wydają się być opcje, w których każdy uczestnik wygrywa. Wtedy mamy pewność, że jesteśmy rzeczywiście ważni dla usługodawcy i ten docenia przemożną chęć nagrodzenia za naszą lojalność.

Jak wygrać z Viusem?
Jednym z organizatorów takiego atrakcyjnego konkursu, jest firma Vivus – uznany na rynku pożyczek krótkoterminowych lider. U Vivusa wygrywa każdy, kto zarejestruje swoją pożyczkę – jej numer otrzymujemy w potwierdzeniu przyznania w meilu lub SMS-ie.

brush-1034903_960_720

Pożyczka od Vivusa może być przeznaczona na przykład na szybki remont lub odświeżenie mieszkania. (autor: stux_pixabay.com)

Nie ma przy tym znaczenia jej kwota, ani czas trwania zobowiązania. Jest o co walczyć. Przewidziano bowiem liczne atrakcyjne nagrody, jak telewizory, tablety czy konsole – jednym słowem wymarzone prezenty pod choinkę, nawet jeśli otrzymamy je już w Nowym Roku. Wśród nagród znajdują się również pieniądze oraz rabaty – 10; 30 i 50% na kolejne pożyczki. Konkurs trwa od 16 listopada a kończy się 30 grudnia tuż przed północą. Na początku stycznia – dokładnie 7 stycznia Komisja dokona losowania zwycięzców. Nagrodzonych zostanie łącznie 20 osób.

Nie wiem, jak Wy – ale ja zaraz zabieram się za rejestrację. Warto sprawić sobie radość i jeszcze po świętach cieszyć się z otrzymanej nagrody.

**zdj.główne: hemtillmej0_pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *