Jakie warunki musi spełniać przyszły klient VIVUS-a?

Firmy oferujące tak zwane chwilówki on-line, chociaż wciąż tak samo popularne, różnią się między sobą pod wieloma względami. Różnice dotyczą m.in.: najniższej kwoty, o którą można się ubiegać; warunków spłaty; sposobów weryfikacji. Poza tym, każda z nich posiada też swój własny regulamin. Są w nim uwzględnione m.in. warunki, jakie musi spełnić ich przyszły klient. Zobacz, jak wygląda to w przypadku VIVUS-a.

250_208_wersja2

Źródło: Vivus.pl

Aby stać się klientem tej właśnie firmy pożyczkowej, musimy przede wszystkim posiadać polskie obywatelstwo. Po drugie być w odpowiednim wieku. VIVUS udziela pożyczek osobom w wieku między 20 a 75lat. Po trzecie przyszły klient musi posiadać aktywny Profil Klienta czyli potwierdzony poprzez wcześniejszą rejestrację i pozytywną weryfikację danych. Aby stać się klientem VIVUS-a możemy posiadać już kredyt w innej instytucji finansowej, ale nie możemy zalegać ze spłatą. Ponadto przyszły pożyczkobiorca, musi wykazać się pozytywną historię kredytową. Jego nazwisko nie powinno znajdować się, zatem na liście rejestru dłużników typu KRD czy BIK. Ubiegając się po raz pierwszy o kredyt, nie możemy przekroczyć limitu 1400zł. Kolejną pożyczkę można zaciągnąć w odstępstwie 7 dni od poprzednio udzielonego kredytu. VIVUS nie wymaga, abyśmy podawali cel, na jaki potrzebujemy danej kwoty. Aby móc się stać klientem VIVUS-a, musimy też posiadać ważny dowód osobisty, a także własne konto bankowe. Z niego też należy wysłać opłatę rejestracyjną. Dobrze, jeśli z tego rachunku zostanie też spłacona przyznana pożyczka.

Mając w perspektywie konieczność ponownego skorzystania z usług tej (czy każdej innej) firmy pożyczkowej, musimy pamiętać o terminowej spłacie. W przeciwnym wypadku, staniemy się niewiarygodnymi kredytobiorcami, a wtedy szybkie uzyskanie potrzebnej kwoty, może okazać się niemożliwe lub bardzo utrudnione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *