Finansowe potyczki z listopadem

Listopad to chyba jeden z najtrudniejszych miesięcy. Czeka na nas bowiem sporo wydatków i to już na samym początku miesiąca, potem jest tylko gorzej. Czy istnieje dobre rozwiązanie tej sytuacji?

Wydatki gonią wydatki

Za listopadem nie przepadam z dwóch powodów. Po pierwsze … wydatki związane ze Świętem Zmarłych. Mimo, że jest to święto typowo religijne i liczy się tu przede wszystkim pamięć o zmarłych, to nie wypada odwiedzić grobów bliskich z pustymi rękoma. Nie wypada też pojawić się z jednym kwiatkiem czy zniczem w dłoni. A jeszcze bardziej nie wypada nie posprzątać solidnie. Po prostu nie wypada i już. Wszystkie te czynności generują spore koszta. Niestety – z tradycją się nie wygra. Po drugie … wydatki związane z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Tutaj sprawa wygląda gorzej, bo obowiązkiem jest obdarowanie podarkami – chociażby najdrobniejszymi – wszystkich z rodziny, przyjaciół i bardzo bliskich znajomych. I chociaż rok w rok, proszę św. Mikołaja o to samo czyli o niewielki worek pieniędzy, jeszcze nigdy mi nie pomógł w tej kwestii.

money-79657_640_LoboStudioHamburg

Nawet, gdy Twój portfel świeci pustkami, listopad może być udany. Sięgnij po 30-dniową pożyczkę, a problem zniknie. (LoboStudioHamburg_pixabay.com)

Ratunek jest blisko

Właściwie bliżej niż nam się wydaje. Wystarczy wejść w Internet i sprawdzić, gdzie i na jakich warunkach dostępna jest błyskawiczna pożyczka. W niektórych wypadkach, można to zrobić nawet późną nocą. Taką możliwość daje nam między innymi Vivus. Jego „internetowe okienko” otwarte jest w dniach 26-31 października w godzinach od 6:00 do 00:00. To dobra opcja szczególnie, że za pierwszym razem możemy zaciągnąć pożyczkę do 1200zł, a to pozwoli zarówno na zakup kwiatów, jak i na odłożenie kasy na upominki. Jeśli dobrze zestawimy datę wzięcia pożyczki z wypłatą, będziemy mogli spokojnie przeżyć obydwa wydarzenia. Na oddanie pieniędzy mamy bowiem cały miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *