Filarum

filarum logoFirma Filarum (www.filarum.pl) zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek gotówkowych na kwoty z zakresu od 100 do 4000 złotych. Dla nowych klientów przeznaczona jest specjalna, ograniczona do 1000 złotych oferta, jednakże każda kolejna zaciągnięta i terminowo uregulowana szybka pożyczka w Filarum podwyższa limit, który przy szóstej pożyczce może wynieść 4000 zł.

filarum grafika 1Termin spłaty klient określa samodzielnie podczas składania wniosku online i można go dowolnie wybrać z zakresu od 1 do 30 dni. Warto pamiętać, że w razie niemożności uregulowania płatności w terminie przewidzianym umową, klientom Filarum przysługuje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki o następne 7, 14 lub 30 dni. Warunkiem koniecznym w takim przypadku jest oczywiście zgłoszenie wniosku o prolongatę oraz uregulowanie należnej prowizji (wysokość opłaty zależy od wysokości przyznanej pożyczki). Warto mieć na uwadze, że w przypadku Filarum nie ma żadnych ograniczeń na ilość prolongat – tak długo, jak klient jest w stanie uiścić opłatę, tak długo może przedłużać spłatę.

filarum grafika 2Pierwszym krokiem do uzyskania chwilówki w Filarum jest rejestracja na stronie www.filarum.pl, gdzie w formularzu online należy podać dane osobowe i numer telefonu komórkowego. Dodatkowe wymagania to: polskie obywatelstwo (zameldowanie i pobyt w kraju podczas składania i weryfikacji wniosku), wiek pomiędzy 20 a 76 lat i posiadanie własnego konta bankowego w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *