Ferie nie muszą dobić Twojego portfela!

Już niebawem rozpoczynają się ferie szkolne. Czy wiesz, że istnieją tanie sposoby na to, by uatrakcyjnić ten czas swojej pociesze? Zobacz, jakie to propozycje i wybierz najlepszą dla siebie i najbardziej przyjazną dla Twojego portfela.

Tanie ferie? – to możliwe!
Ten kto twierdzi, że najbardziej korzystnym finansowo rozwiązaniem w kwestii tanich ferii zimowych dziecka, jest … pozostawienie go w domu, nie ma kompletnie racji. Po pierwsze – i tak będziecie musieli zadbać o “rozrywki” swojej pociechy, jak chociażby kino czy pizza. Po drugie – pozostawienie dziecka bez kontroli (bo jesteście w pracy, a babcia przecież nie będzie biegała za Waszym szalonym nastolatkiem po mieście czy blokowisku), też może zwiastować kłopoty – młodzieżowe wyskoki często bywają dość kosztowne… Zatem dużo rozsądniejszym wyjściem, jest wysłanie pociechy na półkolonie lub zainteresowanie się programem warsztatów tematycznych. To pozwoli połączyć bezpieczne (dziecko ma zapewnioną opiekę przez organizatora na co najmniej kilka godzin) z … oszczędnym (jednorazowy wydatek). Innym pomysłem może być też sprawdzenie, jakie propozycje ma dla Twojego dziecka szkoła, do której chodzi. Wtedy możesz liczyć nawet na darmowe, a przede wszystkim niezwykle ciekawe zajęcia typu wycieczki czy spotkania z interesującymi osobami.

Ferie bez obciążania portfela? –  to też możliwe!
Jeśli mimo wszystko chcesz wysłać swoją pociechę w góry czy za granicę, teraz możecie to zrobić bez obawy o swój portfel. Z pomocą przychodzi bowiem pożyczka nagłej potrzeby. Możecie ją wziąć od ręki, bez zbędnych formalności i obowiązku związania się z pożyczkodawcą na dłużej niż 30 dni. I co najważniejsze – sami decydujecie o okresie trwania umowy. Proste? – proste. Wystarczy więc tylko zabukować bilet i życzyć pociesze udanych ferii.

**zdjęcie na główną: pixabay_pezibear

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *