Bezstresowe pożyczanie? To możliwe!

Niemal każdy z nas przynajmniej raz w życiu stanął przed problemem z niewystarczającą, ale pilnie potrzebną kwotą pieniędzy. Najczęściej podejmowane działanie to … rezygnacja z planów, bo przecież pożyczka jest równoznaczna ze sporym stresem i obciążeniem finansowym. Otóż nie każda i nie zawsze…

Co nas zniechęca w pożyczkach?
Pożyczka kojarzy nam się przede wszystkim z uciążliwymi formalnościami. Musimy zgromadzić plik ważnych dokumentów, z których najbardziej kłopotliwym wydaje się zaświadczenie o zarobkach z miejsca pracy. Innym minusem jest czasochłonność. Nawet, jeśli uda nam się złożyć wniosek w krótkim czasie, to i tak na ostateczną decyzję przyjdzie nam czekać dzień lub jeszcze dłużej. Bank musi dokładnie prześwietlić naszą sytuację finansową i ocenić, czy jesteśmy w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie. Tradycyjny kredyt oznacza też konieczność związania się z naszym wierzycielem, na co najmniej kilka lat. Problematyczne jest też systematyczne spłacanie rat. Wszystko to wywołuje u nas pewne podenerwowanie i stres. Po pierwsze – nie jesteśmy pewni decyzji banku. Po drugie – może się okazać, że bank jest w stanie przyznać nam tylko część potrzebnej kwoty, a co z resztą? I wreszcie po trzecie – niepewność czy będzie nas stać na spłacanie rat.

Można dużo prościej
Nie jesteśmy skazani na to jedno wyjście. Istnieją, bowiem pożyczki bezstresowe. Na decyzję czeka się zazwyczaj od 30 minut do godziny czy dwóch. Po drugie – zawsze otrzymujemy dokładnie taką kwotę, jaka jest nam potrzebna. Możemy przy tym sami zdecydować, kiedy oddamy pieniądze. Po trzecie – wierzyciel nie potrzebuje od nas żadnych dokumentów, prócz wypełnionego wniosku, ważnego dowodu osobistego i konta osobistego. Musimy też dokonać rejestracji, w postaci symbolicznej opłaty 1gr z naszego osobistego rachunku. Opłata ta podlega niezwłocznemu zwrotowi. Pieniędzmi z naszej chwilówki możemy cieszyć się jeszcze tego samego dnia (gdy mamy konto w tej samej placówce co wierzyciel) lub następnego (gdy posiadamy konto w innym banku).
Jednym słowem – pożyczka pozabankowa, to wygodne i bezstresowe rozwiązanie. Dostępne od ręki i ułatwiające rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów finansowych.

*źródło zdj.: PublicDomainPictures_pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *