5 pomysłów na prezenty do 50 złotych dla nastolatka

Do Wigilii zostało już niewiele czasu, ale na tyle dużo, aby poszukać niezbyt drogich drobiazgów dla najbliższych. U nas znajdziesz podpowiedzi na udane prezenty do 50zł dla nastolatka. Może znajdziesz inspirację również dla siebie…

Jaki powinien być prezent dla nastolatka?

Przede wszystkim zgodny z jego zainteresowaniami, pasją czy … charakterem. Takie prezenty zawsze są mile widziane. Prezent dla nastolatka powinien również być jak najbardziej oryginalny i niespodziewany. W ten sposób można skutecznie zaskarbić sobie jego sympatię 🙂 . Z pewnością nie warto dawać niczego, co kojarzyłoby się z trudnościami w nauce. Takie prezenty mogą spowodować zakłopotanie, a już z pewnością nie wywołają uśmiechu na twarzy odbiorcy.

TOP-5 prezentów do 50zł dla nastolatka

  1. Gadżety filmowe, muzyczne lub inne

jednym słowem takie, które są związane z ulubionym dziełem, kapelą bądź też nawiązują w jakikolwiek sposób do zainteresowań i pasji nastolatka.

2. Bon zakupowy lub voucher

Bon zakupowy to idealny pomysł na trafiony pomysł dla nastolatka. Obecnie bez trudu znajdziemy sieci sklepów i punktów usługowych, które oferują tego typu rozwiązania.

sprawdzi się wtedy, gdy zupełnie brakuje nam pomysłów, a jednocześnie zależy na naprawdę trafionym podarunku. Obecnie bony zakupowe – także na takie niewielkie kwoty – oferuje praktycznie każdy sklep, a również wiele punktów usługowych. Nastolatce najlepiej wręczyć bon na zakupy kosmetyczne. Nastolatek z pewnością ucieszy się z bonu do księgarni bądź vouchera na wybraną atrakcję.

3. Stylowe etui na smartphone

To idealny prezent dla zakochanej w swoim telefonie nastolatki. Musimy jedynie pamiętać, aby był zgodny z modelem, jaki ta posiada. Dobrze jest też zorientować się, jakie motywy są najbardziej modne lub co lubi adresatka prezentu.

4. Oryginalny kubek termiczny

To pomysłowy i jednocześnie dość praktyczny prezent, a nastolatkowie przykładają wagę do tych właśnie cech. W sprzedaży znajduje się obecnie tak duży wybór kubków termicznych o nietypowych kształtach czy chociażby z ciekawymi napisami, że z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego.

5. Prezenty personalizowane

Biżuteria z motywem, który najbardziej kojarzy nam się z nastoletnim adresatem to zawsze strzał w 10-tkę. Tym bardziej, że nie trudno znaleźć sklepy z biżuterią, w których można zamówić własny motyw czy grawer.

Może to być na przykład kalendarz z dedykowanym grawerem bądź biżuteria z przywieszką lub kubek z motywem, który odnosi się do największej pasji nastoletniego odbiorcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *