3 proste sposoby na szybką kasę

Pieniądze – niby szczęścia nie dają, ale potrzebne są do tego, aby czuć się komfortowo. Osobiście nie lubię sytuacji, gdy mój portfel niedomaga, a zewsząd czają się super-okazje, niespodziewane wydatki oraz liczne święta, oczywiście związane też z wydatkami na prezenty. Jak sobie wtedy radzić?Tak naprawdę ilość sposobów na to, jak zdobyć szybko dodatkową kasę, zależy od naszej pomysłowości i operatywności. Możemy na przykład wykorzystać swoje umiejętności i sprzedać je, jako usługi czy produkty. Inny sposób to wybadanie rynku pod względem zapotrzebowania na określone usługi czy artykuły. Potem wystarczy uruchomić swoje możliwości i sprytnie wpasować się w tą niszę. A co, jeśli nie stać nas na takie rozwiązania? Wtedy możemy sięgnąć po jedną z trzech, najbardziej popularnych metod. Należą do nich:

Dorywcza praca

– to jeden z najbardziej popularnych sposobów na to, by podreperować domowy budżet. Wada takiego rozwiązania – nie zawsze są to pieniądze łatwe, a przede wszystkim szybkie. Czasami na wypłatę trzeba poczekać dłużej, niż było o tym mowa.

money-367974_640

Aby zdobyć pilnie dodatkowe kilka setek, nie musimy wcale iść do dorywczej pracy. Pomocna może okazać się dobra chwilówka. (e-gabi_pixabay.com)

Wyprzedaż garażowa

– to drugie rozwiązanie. W sumie na sprzedaż możemy wystawić dokładnie wszystko, co jest nam już niepotrzebne – od płyt, po książki, sprzęt czy odzież. Niestety nie gwarantuje to ani takiego zysku, na jaki liczymy, ani też szybkiego otrzymania potrzebnej kasy.

Finansowe pogotowie

– to ostatnia z trzech najbardziej popularnych metod na szybką kasę. O co chodzi z tym pogotowiem? To oczywiście pożyczka przez internet. Tutaj pieniądze otrzymujemy naprawdę szybko i bez większych problemów. Na dodatek nie musimy przedstawiać stosu ważnych dokumentów. Wystarczy się zarejestrować na stronie. Złożyć wniosek. Wpłacić symboliczną kwotę za weryfikację konta, a potem czekać już tylko na decyzję i przelew. Osobiście polecam sprawdzić firmę pożyczkową Vivus, która ani razu mnie jeszcze nie zawiodła. Teraz dodatkowo możecie pożyczać bez konieczności oddawania pieniędzy z naliczonymi odsetkami.

Taki szybki zastrzyk gotówki, może nam również pomóc, gdy zamarzy nam się tuning smartfona lub jeśli planujemy jego zakup.

Takie łatwe pieniądze i bez dodatkowych zobowiązań sprawią, że nasze urządzenie w mig przekształci się w podręczne biuro, trenera osobistego lub da wiele innych możliwości. Warto o tym pomyśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *